مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

13 آبانماه تجلیل احساس پاک و انقلابی مردم ایران است.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی بیان کرد: براساس تعالیم دینی و مفاهیم بلند قرآنی سرنوشت جوامع توسط افراد آن جامعه رقم خواهد خورد و خداوند متعال هیچ تضمینی در این خصوص ندارد و همه چیز بسته به رفتار و کردار مردم آن جامعه دارد.

وی خاطرنشان کرد: آن ملتی که براساس تعالیم الهی در مسیر حق و عدالت حرکت کند هرگز از حوادث روزگار هولناک و بیمناک نیست و مسلما به سعادت خواهد رسید.

وی افزود: ملت بزرگ ایران با توکل و ایمان به خدای واحد برای سربلندی و عزت خود که آن را براساس آموزه‌های بلند اسلام و سیره نبوی و اهل بیت فراگرفته است همواره راه عدالت را در پیش گرفته و به وعده‌های راستین خداوند متعال که همان پشتیبانی از مستضعفین و خداپرستان است رسیده و اکنون بر قله‌های عزت و شرف ایستاده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان بیان کرد: به دست آمدن این عزت و شرف برای ایران اسلامی مدیون جانفشانی و ایثار شهدا و رزمندگان و البته داشتن بصیرت و شناخت حق و راه مستقیم است.

حجت‌الاسلام کرمی یادآور شد: ملت ایران برای این شرافت و بزرگی هزینه زیادی داده است و ثمره آن را نیز دیده است.

وی اضافه کرد: در طول سالیان اخیر ملت بزرگ ایران همواره در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و ظلم استکبار ایستادگی و مقاومت کرده است و هرگز از اصول و آرمان خویش کوتاه نیامده است.

وی افزود: حضور مردم همواره در صحنه‌های مختلف موجب شده تا ایام الله‌های زیادی به وقوع بپیوندد و 13 آبانماه یکی از این افتخارات است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان اضافه کرد: سیزدهم آبانماه روز مبارزه با استکبار جهانی است که امام راحل عظیم‌الشان از آن به عنوان انقلاب دوم یاد کرده‌اند و هرگز از یاد مردم خداجو نخواهد رفت چرا که نقطه عطفی برای رسیدن به استقلال است.

 
*انتهای خبر*