سروآباد-مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: تشکیل پاتوق‌های فرهنگی و فعالساازی گروههای مردمی از اولویت‌های تبلیغات اسلامی کردستان است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی صبح امروز در جریان بازدید از مجتمع فرهنگی نور سروآباد و دیدار با کارکنان این اداره ضمن تاکید بر انجام مطلوب و خداپسندانه امور فرهنگی و قرآنی اظهار کرد: همه ما در هر شهر و دیاری که خدمت می‌کنیم فعالیت‌هایمان در پیشگاه  خداوند متعال قابل ارزیابی و محاسبه است.

وی بیان کرد: هر نفر یا گروه یا مجموعه‌ای که عملکرد فرهنگی و دینی مناسبی در جامعه داشته باشد مطمئنا خداوند پشتیبان وی بوده و نام و یاد خوی از خود برجای می‌گذارد.

وی با اشاره به اهداف دینی سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: در حوزه‌های فرهنگی و قرآنی نیازمند تحول هستیم و انجام این تحول بزرگ نیازمند تلاش مجدانه و شبانه‌روزی تمام مجموعه این سازمان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان فعالیت در فضای مجازی را بسیار مهم دانست و افزود: فعالیت بیش از پیش در این حوزه به دلیل فراگیر بودن و تاثیر مستقیم آن بر روی مخاطب ضروری است و باید فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی را شناخت و از فرصت‌های آن به بهترین شکل ممکن استفاده برد.

حجت‌الاسلام کرمی تشکیل گروههای فعال جوان، پاتوق‌های فرهنگی پسران و دختران و فعال‌سازی گروههای مردمی را از اولویت‌های سازمان تبلیغات اسلامی دانست و بیان کرد: همه مدیران و کارشناسان ادارات ذی ربط باید در این راستا گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: برای جذب بهتر و بیشتر گروههای مردمی تحت پوشش سازمان تبلیغات اسلامی از جمله اعضاء کانون‌های فرهنگی باید با آنها ارتباط تنگاتنگی داشته و بنا به فعالیت آنان بسته‌های تشویقی نیز برای آنان در نظر بگیریم.

وی در پایان سرکشی به روستاها برای پیگیری مشکلات فرهنگی و قرآنی که با عنوان «طرح رسالت» توسط اداره تبلیغات اسلامی سروآباد تهیه و تنظیم شده است را به عنوان یک طرح مفید  برشمرد و بیان کرد: باتوجه به تلاشی که در شهرستان سروآباد در حوزه روستایی انجام شده از این طرح حمایت می‌کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خواستار ادامه این طرح و بازدید از مناطق روستایی در راستای افزایش فعالیت‌های دینی و فرهنگی در مناطق روستایی شد.

انتهای پیام/