با همکاری اداره تبلیغات اسلامی سقز:

کارگاه آموزشی سبک زندگی قرآنی با شرکت ۱۰۰نفزاز زوجین جوان سقزی برگزار شدرئیس اداره تبلیغات اسلامی شهر ستان سقز از برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی قرآنی با شرکت ۱۰۰نفر از زوجین جوان با همکاری این اداره درمحل سالن پیامبراعظم "ص"شهرستان سقز خبر داد.

 
به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام محمد وحیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقزاز برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی قرآنی با شرکت ۱۰۰نفراز زوجین جوان سقزی وحضور حجت‌الاسلام سید هاشم پور درمحل سالن پیامبر اعظم"ص" اداره تبلیغات اسلامی سقز خبرداد.

حجت‌الاسلام سید هاشم پوردر این کارگاه آموزشی گفت: قرآن کریم بهترین منبع برای انسان سازی است که پس از صدها سال نکات مهمی در مباحث مختلف از آن استخراج شده است که بهره گیری از آن انسان ها را به سعادت می رساند و اگر افراد از این کتاب الهی فاصله بگیرند دچار بحران معنویت خواهند شد.

وی بیان داشت: سبک زندگی قرآنی و تدبر در آیات و استفاده از آنها مسیر زندگی پراز صفا ومعنویت و بدون دلهره را برای ما روشن می‌کند.

حجت‌الاسلام هاشم پور ادامه داد: اگر خانواده و جوانان با زندگی قرآنی و آموزه های دینی در ار تباط باشند شکی نیست سعادت وارزشمندی در زندگی زوجین نمایان وماشاهد کاهش اسیب های اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد خواهیم بود.

*انتهای خبر*