پیام تسلیت سازمان تبلیغات اسلامی به مناسبت درگذشت مرحوم حاج سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی

در پی درگذشت ستایشگر پرافتخار اهل بیت(ع)مرحوم حاج سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی ملقب به «سلطان الذاکرین اهل بیت(ع)» سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی این ضایعه جانکاه را تسلیت گفت.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی در این پیام آمده است:


درگذشت ذاکر و محب اهل‌بیت(ع) مرحوم حاج سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی که عمر بابرکتش را وقف اشاعه فرهنگ خاندان رسالت نمود، موجب تألم و تأسف گردید. وی در طول سالیان عمر همچنان‌که خود از معارف سرشار خاندان عترت توشه برگرفت، شعاع‌های نورانی آن فرهنگ پربار را بر تشنگان معارف آن خاندان نیز عرضه کرد.

 

با این ضایعه اندوهبار، جهان تشیع در ماتم یکی از پیرغلامان اهل بیت(ع) رخت عزا پوشید و سنت مداحی اهل‌بیت فقدان ستایشگری مخلص و خدوم را به سوگ نشست. آن والامقام اکنون در جوار رحمت حق جای گرفته است و بی‌تردید اجر معنوی خدمات ارزنده‌اش به فرهنگ و شعائر تشیع در خزانه ذات ربوبی مهیا خواهد بود.


سازمان تبلیغات اسلامی این مصیبت جانکاه را به محضر حضرت ولیعصر (عجل‌الله تعالی فرجه)، و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و نیز به جامعه مادحین و ذاکرین کشور و همچنین خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده، از محضر خداوند متعال مسئلت دارد روح آن عزیز را در درجات رفیع مقام قربش جای داده و بر بازماندگانش صبر جمیل و اجر جزیل عنایت فرماید.

 

 

 

 

*انتهای پیام*