ویژه برنامه سایت تبیان کردستان به مناسبت دهه فجر اعلام شد


کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: ویژه برنامه سایت تبیان کردستان تحت عنوان مسابقه گل های انقلاب از 12 تا 22 بهمن برگزار می شود.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، آرمان داودی با بیان این مطلب اظهار کرد: این ویژه برنامه شامل مسابقه ای با عنوان گل های انقلاب است که به مناسبت دهه مبارک فجر در استان کردستان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مسابقه گل های انقلاب در قالب طرح ۱۰ سوال طراحی و تدوین شده است که به ۳۸ دانش آموزی که بتوانند به سوالات مطرح شده ، پاسخ درست بدهند به قید قرعه  جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

وی افزود: سوالات این ویژه برنامه در ویژه نامه "کردستان دیار انقلاب و سرزمین فداکاریهای بزرگ" منتشر شده است که دانش آموزان گرامی می توانند با مطالعه ویژه نامه به وب سایت تبیان کردستان به نشانی www.Tebyan-kd.ir مراجعه و به بخش مسابقه سایت رفته و پس از ثبت نام و درج مشخصات خود در مسابقه شرکت کنند.داودی خاطر نشان کرد که هر فرد فقط یک بار حق شرکت در مسابقه را دارد و مدت زمان پاسخگویی به سوالات هم 10 دقیقه می باشد.

کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان اضافه کرد: این مسابقه از ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه ادامه دارد و دانش آموزان علاقمند می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

*انتهای خبر*