دیواندره- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در دیدار با امام جمعه دیواندره گفت: هوشیاری علما بزرگترین سرمایه برای جامعه مسلمانان است.

 

 

به گزارش بخش خبر سایت تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در دیدار با ماموستا معروف خالدی امام جمعه دیواندره گفت: هوشیاری علما بزرگترین سرمایه برای جامعه مسلمانان است.
در این دیدار خالدی ضمن خیر مقدم و انتصاب حجت‌الاسلام کرمی به‌عنوان مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان از فعالیت های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیواندره در زمینه های فرهنگی و قرآنی تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه کرمی هم ضمن تبریک انتصاب ماموستا خالدی به‌عنوان امام جمعه جدید دیواندره گفت: حضور جوانان و نوجوانان در نماز جمعه را امتیاز بزرگی برای ترویج فرهنگ قرآنی و دینی در جامعه عنوان کرد.
 وی در ادامه اظهار داشت: اداره تبلیغات اسلامی هم در راستای اهداف و برنامه هایی که دنبال می‌کند خادم مردم و ترویج دهنده فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه است و استفاده از نیروهای جوانا ن و نوجوان و جذب و مشارکت آنها در برنامه ها را در اولویت قرار می دهد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان در ادامه افزود: دشمنان اسلام برای از بین بردن اتحاد و هم دلی و انسجامی که در میان اقوام و مذاهب ایران وجود دارد تلاش می‌کنند و برای رسیدن به این اعداف خود از هیچ روشی کوتاهی نمی کنند.
کرمی هوشیاری علما را بزرگترین سرمایه برای جامعه مسلمانان ذکر کرد که تلاش های دشمنان برای سیطره بر جوانان و نوجوانان را ناکام گذاشته است.


انتهای خبر/