اداره کل- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: همایش چهلمین سالگرد طلایه‌داران فاطمی در استان کردستان با سه محور برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی اظهار کرد: به فضل الهی و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همایش چهلمین سالگرد طلایه‌داران فاطمی با سه محور در سنندج برگزار می‌شود.

وی با اشاره به محورهای این همایش اظهار کرد: نخستین همایش با عنوان چهل منزل تا اربعین با حضور مداحان، شعرای آئینی و هیئات مذهبی صبح روز سه شنبه 18 دیماه در مجتمع نور سنندج برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: نشست هم‌اندیشی خطباء و وعاظ با موضوع بازخوانی گفتمان انقلاب اسلامی 18 دیماه جاری ساعت 14:30 در سالن کوثر مجتمع فرهنگی نور سنندج و همایش مردمی چهل سال افتخار و چهل سال اقتدار با موضوع تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور سخنرانان و مداحان کشور روز سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء در مهدیه سنندج برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان یادآور شد: آغاز چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سرآغاز فصل جدیدی از استمرار حکومت اسلامی براساس خدامحوری خواهد بود.

حجت‌الاسلام مختار کرمی بیان کرد: این فرصت بستر مناسبی برای همه دستگاههای انقلابی نظام خواهد بود تا بیش از پیش دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران را برای مردم تبیین کنند.

وی اضافه کرد: جوانان و مردم باید بدانند که استقرار تمدن نوین اسلامی و عدالت و مردم‌سالاری دینی از جمله اهداف این نظام اسلامی است و به فضل خدا به همه این ارزش‌ها دست پیدا خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: فعالان عرصه فرهنگ و دین و نهادهای انقلابی موظفند الگوی اسلامی ایرانی – سبک زندگی اسلامی، مقاومت، مدیریت جهادی و مبارزه با استکبار و اجرای عدالت که از ویژگی‌های انقلاب پرافتخار ماست را برای مردم تبیین کنند.
انتهای پیام/