سنندج- همایش "نقش علما و روحانیون در وحدت امت اسلامی" با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان و مهمانانی از داخل و خارج کشور در سنندج آغاز شد.

 به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، همایش نقش علما و روحانیون در وحدت امت اسلامی با حضور مهمانانی از داخل و خارج در سالن شهدای روحانی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج آغاز شد.

 

این همایش به همت دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان و با مشارکت معاونت امور فرهنگی مجمع جهانی تقریب و مرکز گفتمان صلح برگزار می‌شود.

 

صباح برزنجی عضو شورای عالی اقلیم کردستان عراق، نماینده ولی فقیه در کردستان، ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه، ماموستا بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه و مدیر موسسه زهاوی از سخنران‌های این همایش هستند.

 

شیخ حسین پیر خضری قطب طریقت عثمانیه کردستان عراق، دکتر صباح برزنجی عضو شورای عالی اقلیم کردستان، مدیر موسسه زهاوی، دکتر احمد شافعی عضو شورای عالی فتوای اقلیم و مدیر مدرسه امام محمد غزالی از مهمانان خارجی این همایش هستند.

 

برگزاری نمایشگاه کتاب تقریبی در لابی سالن همایش، عقد تفاهم‌نامه همکاری بین معاون امور فرهنگی مجمع با نمایندگان کردستان عراق حاضر در همایش و نماینده ولی فقیه در کردستان و غیره از برنامه‌های جانبی این همایش است.


انتهای خبر/