بانه-از سوی اداره تبلیغات اسلامی بانه همایش سبک زندگی اسلامی تحت عنوان خانواده سالم، اعتیاد و فضای مجازی در کانون ولایت شهرستان بانه برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش بخش وبسایت خبر تبیان کردستان، صبح امروز حجت‌الاسلام عباسعلی منتظری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه در گفتگو با روابط عمومی این اداره اظهار داشت: از سوی اداره تبلیغات اسلامی بانه همایش فرهنگی تحت عنوان سبک زندگی اسلامی؛ خانواده سالم، اعیتاد و فضای مجازی در محل کانون فرهنگی تربیتی ولایت برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این همایش با تلاش کارکنان و همکاری ادارات فرهنگی شهرستان و با دعوت از اقشار تأثیر گذار فرهنگی در ۲۸ مرداد جاری با حضور دکتر درویشی از اساتید مجرب دانشگاه برگزار خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این همایش ارتقای سطح آگاهی مردم در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی بررسی معضلات و مشکلات امروزی و تطبیق آن با فضای تربیتی اسلامی و تحکیم بنیان خانواده است.

 

در پایان گفت: اداره تبلیغات اسلامی بانه برای اطلاع‌رسانی عمومی و دعوت از مسئولین، کارکنان ادارات، فرهنگیان، روحانیون و بانوان فعال فرهنگی قرآنی و همچنین تهیه بنر و فراخوان عمومی در دستور کار قرار دارد.


انتهای خبر/