حجت الاسلام مختاری نیا:

هفته وحدت نماد اتحاد مسلمانان با یکدیگر است


رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بیجارهفته وحدت را نماد اتحاد و پیوند مسلمانان با ییکدیگر دانست و گفت: هفته وحدت خنثی‌ کننده توطئه‌ ها و حربه ‌های دشمنان اسلام است.

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان؛ حجت‌الاسلام جلیل مختاری نیا رئیس تبلیغات اسلامی بیجار ضمن بیان این خبر اظهار داشت: هفته وحدت زمینه ساز هوشیاری بیشتر در برابر تفرقه افکنان و گروه‌های تکفیری و زمینه ساز اتحاد صرف نظر از عقاید مذاهب و یکپارچگی در اصل دین است.

وی به معنای وحدت اشاره کرد و گفت:معنای واقعی وحدت اسلامی این است که مذاهب اسلامی در عین اختلافات عقیدتی و فقهی با همدیگر متحد در برابر جبهه ضد اسلامی باشند.

 

وی افزود: برگزاری با شکوه آیین ‌های هفته وحدت و بزرگداشت این هفته نقش مهم و عمده ‌ای را در تداوم همدلی و وحدت اقشار مختلف مردمان اهل تسنن و تشیع و خنثی‌ سازی توطئه‌ های دشمنان نظام اسلامی ایفا می‌ کند.

 

حجت‌الاسلام مختاری نیا با اشاره به این که هوشیاری و بیداری اسلامی مسلمانان شیعه و سنی تمام فتنه‌ ها و مکرهای دشمنان را به خودشان برمی ‌گرداند، گفت: دشمنان با ایجاد نفاق و تفرقه در صدد ضربه زدن به اسلام و ارزش ‌های اسلامی مسلمانان هستند.

 

رئیس تبلیغات اسلامی بیجار در پایان عنوان کرد:استکبار همواره در تلاش است که به فرقه‌گرایی و ایجاد تفرقه دامن بزند و اختلاف شیعه و سنی را افزایش دهد و تا زمانی که به هدف خود نرسد از پای نخواهد نشست و این وحدت مسلمانان قطعا این نقشه را بی‌نتیجه خواهد گذاشت.


*انتهای خبر*