مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی کردستان:

نهم دی 88 جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی ایران بود

مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان کردستان گفت: نهم دی ماه 1388 جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، ژاله حیدری مقدم با بیان این خبر اظهار کرد: روز نهم دیماه، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با تمام توان اعلام کردند که اگر دشمن در برابرکیان آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

 

وی یادآور شد: روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت»، آنچنان درخششی بر تارک تاریخ ایران و ایرانی بر جای گذاشت که تا همیشه جهان تلألؤ خواهد داشت.

 

وی خاطرنشان کرد: در این روز ماندگار ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و با عزمی قاطع نوای بیزاری از حرمت شکنی ها و فتنه طلبی سر دادند.

 

 

مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان کردستان گفت: این روز، روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن انزجار عمومی از هر نوع فتنه و آشوبی درهر زمانی و توسط هر کسی یا گروهی است و با حضور پرشور در میدان حماسه نهم دیماه با رساترین صدای ممکن این فریاد را ندا در دادند.

 

حیدری مقدم همچنین با اشاره به اینکه روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند، اضافه کرد: در این روز بزرگ، مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می‌کنند و نه عامل دست دشمنان می شوند. نهم دی ماه یک هزار و سی صد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی ایران بود.

 

 

وی خاطرنشان کرد: اکنون نیز اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی استان کردستان به نمایندگی از جامعه قرآنی استان ( مؤسسات قرآنی مردمی، خانه های قرآن شهری و روستایی، فعالان قرآنی، مربیان، مدرسان و اساتید) هم نوا با سایر هموطنان بصیر، یاد و خاطره این روز بزرگ را گرامی می دارد و از درگاه ایزد یکتا آرزوی سربلندی و سرافرازی برای یکایک ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی را در سایه سار امن قرآن کریم را خواهان است.


*انتهای خبر*