نهم دی ماه یادآور التزام عملی مردم با بصیرت، به ولایت است

در آستانه فرا رسیدن نهم دی ماه سالگرد حماسه تاریخی مردم ولایت مدار ایران اسلامی حجت‌الاسلام منتظری رئیس اداره تبلیغات اسلامی بانه گفت: نهم دی ماه یاد آور التزام عملی مردم با بصیرت به ولایت است.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام منتظری رئیس اداره تبلیغات اسلامی بانه در روز یکشنبه پنجم دی ماه سال جاری با عنوان این مطالب گفت: یوم‌الله ۹ دی یادآور تعهد و التزام عملی مردم ما به ساحت مقدس اهل بیت(علیهم السلام) و ولایت فقیه است.

حجت‌الاسلام عباسعلی منتظری رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه با اشاره به سالروز حماسه ۹ دی گفت: این روز یوم‌الله بود که در ذهن و خاطره مردم ولایت‌مدار ایران، روزی ماندگار و تاریخی شد.

وی افزود: وقتی مردم با فتنه فتنه‌گران مواجه شدند که اساس دین و انقلاب یعنی ولایت را نشانه گرفته بودند؛ وقتی دیدند برخی که داعیه‌دار دین‌داری داشتند پشت ولایت سنگر گرفتند و اهداف مدنظر خود را دنبال می‌کردند، در چنین روزی (۹دی) مردم با احساس تکلیفی که داشتند در صحنه حاضر شدند و شوروشعور به یادماندنی یوم‌الله ۹ دی را رقم زدند و این حرکت خروشان هیچگاه از حافظه ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی حذف نخواهد شد.

 


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه همچنین اظهار داشت: ۹دی روزی است که تمام اقشار در دفاع از حریم و کیان اسلام ناب در صحنه حاضر شدند و حضور پرشور و شعور را رقم زدند.

 

حجت‌الاسلام منتظری با اشاره به جمله‌ای از امام سجاد(ع) مبنی بر اینکه خداوند را شاکریم که دشمنان ما را احمق قرار داده است، تاکید کرد: اگر این جمله امام سجاد(ع) را دشمنان ما درک کنند، ملتفت می‌شوند که از هر روزنه‌ای بخواهند علیه این حرکت مواج و پرشور ملت ما حرکتی بکنند، حرکتشان مانند تیری در تاریکی خواهد بود و به سنگ خواهد خورد و عواقب این فتنه ها به خودشان بر می‌شود.

 

وی ادامه داد: مردم با حضور آگاهینه خود به صورت عملی در روز ۹دی نشان دادند که اگر فتنه‌ دیگری پس از فتنه سال ۸۸ بخواهد به وجود بیاید پای امر دین خدا و دفاع از حریم اسلام ناب که ولایت است با تمام وجود ایستاده‌اند.

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه خاطرنشان کرد: با توجه به بیداری که مردم ما دارند هر فتنه‌ای که عظیم‌تر و بزرگ‌تر از فتنه ۸۸ باشد همه محکوم به شکست است.

 

حجت‌الاسلام منتظری تاکیدات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای(مدظله العالی) مبنی بر لزوم مرزبندی شفاف با دشمنان نظام و انقلاب را مورد اشاره قرار داد و در خصوص عدم موضع‌گیری مدعیان اصلاحات با دشمنان نظام گفت: مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای در فتنه ۸۸ فرمودند که امروز سکوت خیانت است و همه باید موضع‌گیری شفاف داشته باشند، بنابر این ساکتین فتنه بدتر از خود فتنه‌گران هستند.

 

وی یادآور شد: فتنه‌گران، حامیان آنها و ساکتین فتنه در باورهای دینی مردم ما ساقط شده‌اند چرا که ساکتین نیز خائنانی هستند که در راستای همان حرکت نسنجیده‌ و دنیا طلبانه‌ای که سران فتنه راه انداختند، حرکت کردند و اینها شریک جرم همان ساقط شدگان هستند و کسانی که در ذهن مردم ما ساقط شده‌اند در واقع دیگر حضور خارجی نداشته و ندارند که بخواهند اعلام حضور کنند. لذا توجه به منویات مقام عظمای ولایت فصل الخطاب درتمامی امور بوده و خواهد بود.


*انتهای خبر*