سرپرست تبلیغات اسلامی سروآباد:

نهم دیماه روز تجدید بیعت با آرمانهای والای امام راحل و رهبر معظم انقلاب است

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سرواباد نهم دی را روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی بیان کرد و گفت: این روز در واقه روز تجدید بیعت با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب بود.

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام ورمقانی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد در گفتگویی با روابط عمومی تبلیغات اسلامی این شهرستان به مناسبت حماسه غرورآفرین نهم دی طی سخنانی بیان کرد: تاریخ پرفرازدوران انقلاب اسلامی سرشار از افتخاراتی است که در هیچ کجای جهان مشابه آن را نمی یابیم.

وی افزود: دردنیایی که استکبار جهانی ودر راس آنها آمریکای جنایت کار هر روز با طرح نقشه های خبیثانه سعی دارد دنیا را زیر سلطه خود درآورد وبرای رسیدن به اهداف شوم ونامبارکش تمام خصایل اخلاقی وانسانی را زیر پا میگذارد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرواباد ابراز داشت: در روز نهم دی ماه 88 نیز دشمنان با کمک ایادی فریب خورده ومزدوران داخلیشان سعی در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشتند؛ آشوب به راه انداخته و به امام امت توهین کردند، به عاشورا وعاشورائیان بی حرمتی کردند، مغازه ها را غارت کرده وخانه ها را آتش زدند،ولی مردم همیشه در صحنه،آگاه وبابصیرت ایران اسلامی با هر فکر وعقیده ای وبا هرکیش ومذهبی که داشتند به صورت خودجوش به صحنه امده ولبیک گویان نقشه های فتنه گران وحامیان خارجیشان را نقش بر آب کردند وبه جهانیان بار دیگر ثابت کردند که حامی وپشتیبان انقلابند.

وی در پایان سخناش تاکید کرد: روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بود.
*انتهای خبر*