سنندج- نماینده ولی فقیه استان کردستان با بیان اینکه مردم حافظان و پشتیبانان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: قدرت و اقتدار نظام اسلامی در ایستادگی مردم است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی در نشست مسوولان هیئات مذهبی استان کردستان که به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و تجدید میثاق با ولایت فقیه برگزار شد، اظهار کرد: قدرت و اقتدار نظام در ایستادگی مردم است و دشمن‌‌شناسی و بصیرت مردم به ویژه جوانان دشمن را ناامید و نقشه‌های شوم آنان را نقش بر آب کرده است.

 

وی با اشاره به تدبیر رهبر فرزانه انقلاب اسِلامی عنوان کرد: شجاع بودن و نترسیدن از دشمن رمز موفقیت ایران اسلامی است و مردم ما همواره نترس و شجاعانه در برابر دشمنان ایستاده‌اند.

وی بیان کرد: با این همه دشمنی و اینکه با جنگ، تحریم و تهدید می‌خواستند ارزش‌های انقلاب را کمرنگ و یا از بین ببرند ولی به لطف خدا این هدیه الهی حفظ شد و مردم ما زیربار توطئه‌های دشمنان نرفته و نخواهند رفت.

 

نماینده ولی فقیه و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری عزت و اقتدار نظام و امنیت پایدار را مدیون خون پاک شهدا رهبری و امام راحل(ره) دانست و استمرار آن را حاصل نیز حاصل تیزهوشی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و حضور با بصیرت مردم و هیئات مذهبی برشمرد.

 

حجت‌الاسلام شاهرودی از روحانیون  مداحان و مبلغین دینی در هییات مذهبی خواست با بصیرت‌افزایی و نهضت روشنگری خدمات چهل ساله انقلاب اسلامی را در موضوعات مختلف بیان کنند چراکه چهل سال مقابله با قدرت‌های جهانی کم نیست.

 

وی عنوان کرد: خوشبختانه ما در حوزه‌های مختلف تربیت انسانی، ارتقای سطح فکری، سیاسی، نظامی، دینی و فرهنگی شاهد رشد جهانی هستیم واین از دستاوردهای همین انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان همچنین به حضور پرشور مردمی در مراسم نهم دیماه امسال اشاره کرد و گفت: حضور مردم در این روز حماسی به دشمن ثابت کرد که مردم به آرمان‌های امام و رهبری وفادارند و همواره پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

در این مراسم که با حضور 40 نفر از مسوولان هیئات مذهبی و خادمان و فجرآفرینان عاشورای حسینی بر گزار شد، با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از اعضای هیئات مذهبی کردستان تقدیر شد.

 

انتهای خبر/