حجت‌الاسلام علیرضا کاوه رئیس اداره تبلیغات اسلامی کامیاران گفت: باید در برگزاری باشکوه مراسم ارتحال امام خمینی(ره) تلاش مضاعف شود.

 

 

به گزارش بخش خبر سایت تبیان کردستان، حجت‌الاسلام علیرضا کاوه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران در گفتگو با روابط عمومی این اداره، در سالروز بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد بیان داشت: معرفی و شناخت امام به شناخت انقلاب اسلامی گره خورده و در حقیقت با معرفی و شناخت امام، آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی نیز شناخته می‌شود.

حجت‌الاسلام کاوه، با تاکید بر اینکه سالگرد حضرت امام خمینی(ره) آثاری دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان است گفت: باید در برگزاری باشکوه تر مراسم ارتحال امام خمینی(ره) تلاش مضاعف شود.

وی تصریح کرد: مشارکت گسترده اقشار مختلف مردم در مراسم سالگرد معمار کبیر انقلاب اسلامی نشان از پایبندی و وفاداری مردم به شخصیت این بزرگوار است و مسئولان بایستی برای تبیین اندیشه های امام و همچنین فراهم سازی بستر مناسب برای برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) پیشرو باشند چرا که امام خمینی (ره) نقش بی بدیلی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران داشت و با سخنان و رهبری مدبرانه خود جهان را متحول کردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کامیاران، همچنین گفت: قیام ۱۵ خرداد نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) بود و بدین ترتیب فصل جدیدی در رویارویی مستضعفان با مبتکران گشوده شده است.

حجت‌الاسلام کاوه افزود: در حقیقت این قیام ۱۵ خرداد بود که ماهیت رژیم ستم شاهی را بیش از پیش آشکار کرد نقطه آغازی برای طوفان عظیم انقلاب اسلامی شد که ظرف ۱۵ سال مجاهدت و جانبازی مجاهدان به پیروزی رسیدند و شالوده ی رژیم وابسته را به ابرقدرت را درهم کوبیدند.

 


انتهای خبر/