منصور پور حیدری بازیکن و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران ،عضو هیئت مدیره و اسطوره باشگاه استقلال امروز در سن 71 سالگی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، منصور پورحیدری بازیکن و مربی سابق تیم ملی و عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال پس از چند وقت مبارزه با بیماری خود در نهایت در 14م آبان ماه 1395 دار فانی را وداع گفت .

 

منصور پورحیدری مرد بی حاشیه و با اخلاق ایران و پدر معنوی آبی ها از چند ماه پیش به دلیل شدت تنگی نفس و ابتلا به بیماری قند خون در بیمارستان بستری شد و با وجود یکی دو بار مرخص شدن باز به بستر بیماری رفت. او پس از ماه‌ها تحت نظارت پزشک بودن، به دلیل ابتلا به بیماری سرطان، در هفته‌های اخیر حال و روز خوشی نداشت و یکشنبه گذشته (نهم آبان ماه) به دلیل شدت عفونت ریوی بار دیگر در ICU بستری و ممنوع الملاقات شد تا اینکه امروز صبح، در بیمارستان آریامهر این مرد بزرگ و افتخارآفرین فوتبال ایران و اسطوره باشگاه استقلال پس از گذشت چند ماه در نهایت دار فانی  را وداع گفت تا بیش از این فوتبالی ها و استقلالی ها را غمناک کند.در پی اعلام این خبر بسیاری از اهالی ورزش و دوستداران فوتبال ، درگذشت این مرد خوش اخلاق و نامی فوتبال ایران را به جامعه ورزشی و خانواده پورحیدری تسلیت گفتند. سایت رسمی فیفا هم با انتشار تصویری از مرحوم پورحیدری  درگذشت او را اعلام نمود.
آخرین وداع با پدر استقلال روز یکشنبه ساعت ۱۰ در ورزشگاه شهید شیرودی خواهد بود. همچنین مراسم ختم منصور پورحیدری فقید سه‌شنبه آینده در مسجد جامع شهرک غرب از ساعت 16 میزبان خیل هواداران خواهد بود.*انتهای خبر*