بیجار- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان برمردمی بودن فعالیت‌های فرهنگی تاکید کرد و گفت: نقش مردم در اجرای برنامه‌های فرهنگی  بسیار موثر است و مدیران این مهم را باید در سرلوحه کار خود قرار دهند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت الاسلام مختار کرمی ظهر امروز در جلسه پویش ملی هم سرنوشتیم که با حضور مدیران ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های کردستان در مجتمع فرهنگی نور تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار برگزار شد، برلزوم خدمت به مردم تاکید کرد و اظهار داشت: توفیق خدمت به مردم یکی از افتخاراتی است که باید قدردان آن باشیم و در راستای رفع مشکلات مردم بهره ببریم.

وی افزود: خدمت در عرصه دین نیز از توفیقات بزرگی است که نصیب ما شده و باید شاکر این توفیق باشیم و  در این موقعیت با تمام توان در راستای رفع مشکلات مردم و ترویج آموزه‌های دین گام برداریم.

وی همچنین بر لزوم رعایت انصاف تاکید کرد و گفت: هر مدیری در موقعیتی که قرار دارد لازم است که انصاف را رعایت کند و این مهم را دستور کار و عمل خود قرار دهد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان همچنین به اهمیت اجرای برنامه‌های گام دوم انقلاب تاکید کرد و بیان داشت: لازم است برنامه‌های گام دوم انقلاب با جدیت و با بهره از موضوعات مطرح شده همچنان دنبال شود.

حجت الاسلام کرمی همچنین به مردمی کردن برنامه‌های فرهنگی اشاره و عنوان کرد: نقش مردم در اجرای برنامه‌های فرهنگی  بسیار موثر است و مدیران این مهم را باید در سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی اضافه کرد: تلاش برای اعتماد مردم و حضور و مشارکت در برنامه‌های فرهنگی با خدمت‌رسانی محقق می‌شود و در این راستا باید از هیچ تلاشی فرو گذار نباشیم.

در این نشست روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان نیز مطالبی درخصوص پویش ملی هم سرنوشتیم اعلام کردند.انتهای پیام/