سقز- در گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم آبروی محله شهید "محمدکمال عنایتی" روز چهارشنبه در مجموعه مسکن مهر کیان سقز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان کردستان، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سقز با بیان اینکه اسلام، دین آزادگی و مقامت است، اظهار داشت: شهدا از دین مبین اسلام تاسی گرفتند و بهترین الگوهای ما برای ایستادگی و مقاومت هستند.

 

برومند رازیانی بیان کرد: پیشرفت های امروز ایران اسلامی در عرصه های مختلف به واسطه فداکاری شهدا و ایثارگران به ویژه در هشت سال دفاع مقدس، ایستادگی و مقاومت مردم ایران اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه پیام انقلاب اسلامی ایران به جهان، صلح و آرامش بود، عنوان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنی قرار گرفته است که اهل خدعه، نیرنگ و ظلم و زور است.

رازیانی در بخشی دیگر از سخنان خود، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت: شهدای کردستان، مظلومانه به شهادت رسیدند.

 

در این مراسم با حضور امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان سقز، رئیس بنیاد شهید و جمعی از مسئولان از خانواده شهید تجلیل شد.

 

در ابتدای این مراسم سرهنگ احمدی، جانشین فرماندهی سپاه هدف از برگزاری برنامه را تکریم و گرامیداشت یاد شهدا برشمرد و از مشارکت کنندگان اجرای برنامه تقدیر و تشکر کرد.

 

همچنین فرزند شهید محمد کمال عنایتی بخشی از زندگی نامه و وصیت نامه شهید را قرائت کرد.

 

در این مراسم، دانش آموزان دبستان نساء سرود شهدا سرودند و در ادامه از  یادمان شهید رونمایی شد.

 

شهید محمد کمال عنایتی  سال 1325 در روستای یورقل سقز به دنیا آمد و در تاریخ 22 اردیبهشت ماه 68  به درجه شهادت نائل گردید.


انتهای پیام/