حجت الاسلام کاوه:

ماه ربیع الاول بهار ماه ها و مملو از رحمت الهی است


رئیس اداره تبلیغات اسلامی کامیاران گفت: ماه ربیع الاول بهار ماه ها و مملو از رحمت الهی است.

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام علیرضا کاوه رئیس اداره تبلیغات اسلامی کامیاران در مصاحبه ای به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول گفت: "ربیع الاول" همانگونه که از اسم آن پیداست بهار ماه ها مى باشد؛ به جهت اینکه آثار رحمت خداوند در آن هویداست.

 

وی بیان کرد: در این ماه ذخایر برکات خداوند و نورهاى زیبایى او بر زمین فرود آمده است. زیرا میلاد رسول خدا (ص) در این ماه است و مى توان ادعا کرد از اول آفرینش ‍ زمین رحمتى مانند آن به خود ندیده است چرا که او داناترین مخلوقات خداوند و برترین آنها و سرورشان و نزدیکترین آنها به خداوند و فرمانبردارترین آنها از او و محبوبترینشان نزد او مى باشد.

 

وی بیان کرد: این روز نیز برتر از سایر روزهاست و گویا روزى است که کامل ترین هدیه ها، بزرگترین بخشش ها، شامل ترین رحمت ها، برترین برکت ها، زیباترین نورها و مخفى ترین اسرار در آن پى ریزى شده است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کامیاران در ادامه گفت: ماه محرم و صفر را پشت سر گذاشتیم با اندوه و اشک و ناله، اشک ریختیم و دل تازه کردیم و با یاد عظمت آقا ابا عبدالله الحسین(ع) بزرگ شدیم، از خزان عفلت به برکت اشک های محرم و صفر به بهار رسیدیم و اکنون وقت آن است که در این بهار به برکت رویش دوباریمان سجده شکر به جای آوریم و این بهار را قدر بدانیم و بندگی کنیم.*انتهای خبر*