سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اهدای لوح تقدیری از حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در راستای شرکت در نخستین جشنواره دف نوازی و مولودی خوانی فجر انقلاب تقدیر کرد.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان در متن لوح سپاس سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان آمده است:

به نام فرمانروای جاوید و مطلق اقالیم گوهر و هنر

بگفتا که این لطف رب من است که بر این چنین کار بردیم دست

حضور جناب آقای حجت‌الاسلام والمسلمین مختار کرمی

چه شیرین و دلنواز است ذکر ثنای حضرت حق و خاندان نبوت و زهی ذکر که از زبان بگذرد و به دست آید و گوشه ای از جمال مذکور را در پرده ای بنوازد و چشمها و گوشها را از فراموشی به ذکر آورد.

بدین وسیله از حضور شورانگیز و جذاب شما در اولین جشنواره دف نوازی و مولودی خوانی فجر انقلاب که نمونه بارز احساس لطیف و ذوق رقیق ذاکران و هنرمندان استان فرهنگی کردستان است بی شک این احساس از قاف عدم و قله ی بی رنگی سرچشمه گرفته و بر دشت های عالم چون نسیم صباجان مشتاقان را به سماعی عرفانی آورده لذا از روزنه ی سپاس این لوح تقدیر تقدیم حضورتان می‌گردد.

امید است با اتکال به عنایات خاصه ی آن نقش پرداز دایره ی مینایی در جهت ارتقا و اعتلای این حس عرفانی و ملکوتی که نمونه کامل(یدرک و لایوصف) است با خلق آثاری بدیع از محسوسات و ملموسات اسلام عزیز و خاندان نبوت که زیباترینند گل سرسبد عصمت و دینند و پناه همه ی اهل زمین اند همراه و همسو شوید.
 

 
انتهای خبر/