حجت الاسلام حاتمیان: شورای مدیران به بازخوانی و نگرش وضعیت فرهنگی کردستان می‌پردازدمدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: نشست شورای مدیران گامی برای بازخوانی و نگرش به وضعیت فرهنگی کردستان و اتخاذ تصمیمات لازم برای دستیابی به موفقیت است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان صبح امروز در جلسه شورای مدیران کردستان اظهار کرد: شورای مدیران استان که متشکل از روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرهای استان است گام ارزشمندی برای بررسی وضعیت فرهنگی استان و ماموریت‌های تشکیلاتی و سازمانی است.

وی افزود: در این شورا، روسای ادارات شهرستان‌ها با تبادل تجربه و نظر مسوولیت رسالتی که بردوش دارند را تبیین و بازخوانی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری اعضای شورای مدیران استان می‌تواند  در انجام بهتر وظایف و همچنین کسب توفیق در مسیر موفقیت موثر واقع شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان از معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور و مشاور ایشان در راستای اهتمامی که به مسائل تقریب مذاهب اسلامی در استان‌های کشور به ویژه استان کردستان دارند، تقدیر کرد.

مشاور معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور نیز در این جلسه با تقدیر از فعالیت‌های تبلیغات اسلامی کردستان اظهار کرد: داشتن وحدت رویه می‌تواند منجر به کسب موفقیت در اجرای فعالیت‌های فرهنگی و دینی شود.

کمیلی عنوان کرد: بخشی از مسائل حوزه فرهنگی بیشنی، بخش از آن دانشی و بخشی نیز روشی است و قطعا داشتن مولفه‌های بینش، دانش و روش در کنار هم می‌تواند عامل ایجاد وحدت رویه و کسب موفقیت در امور فرهنگی و مذهبی باشد.

وی از روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های کردستان خواست با داشتن وحدت رویه و اشرافیت کامل بر مباحث دینی و مذهبی به اجرای فعالیت‌های موثر فرهنگی و دینی بپردازند.

در این جلسه روسای ادارات تابعه گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی و دینی شهرستان‌‌های مربوطه ارائه دادند.
انتهای پیام/