حجت الاسلام رهبر:

شناخت اولویت های فرهنگی دینی هر شهرستان در پیشبرد اهداف بسیار موثر است


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه گفت: شناخت اولویت های فرهنگی دینی هر شهرستان در پیشبرد و موفقیت اهداف فرهنگی آن شهرستان بسیار موثر است.
به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، حجت‌الاسلام حسن رهبر رئیس اداره تبلیغات اسلامی بانه در نشست داخلی کارکنان این شهرستان با بیان این مطلب اظهار داشت: شناخت نیازها و اولویت بندی ضرورت های فرهنگی دینی و اجتماعی هرشهرستان در پیشبرد اهداف و توسعه فرهنگی و موفقیت در اجرای آن بسیار مؤثر است. 

 
حجت‌الاسلام رهبر رئیس اداره تبلیغات اسلامی در ادامه افزود: علاوه برشناخت اولویت ها، مشورت و تعامل ادرات و نهاد های فرهنگی در راستای تقویت انگیزه کارکنان بخشی دیگر از اهداف و راز موفقیت است.


ایشان در ادامه بیان داشت: مسئولین ادارات بایستی مطالعه دلسوزانه روی شناخت اولویت های فرهنگی، ارزیابی دائمی و بازنگری امو را در دستور کار خود قرار دهند.


حجت‌الاسلام رهبر رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه تأکید کرد: کارکنان کلیه ادارات باید به مصوبات سایر ادارات احترام بگذارند و در حد توان و امکان اقدام نمایند.


وی همچنین گفت: کارشناسان فرهنگی موظفند در نشست ها و جلسات تخصصی فرهنگی و همچنین با مشورت در ارائه طرح و پیشنهادات سازنده با مطلعه قبلی و دقت در پیشنهادات نظر بدهند و پیگیر اجرای آن باشند.


انتهای خبر/