اداره کل- تعداد یک هزار و 200 نفر از علاقمندان به رشته حفظ جزء 30 قرآن کریم در دوره آموزش حفظ قرآن کریم در استان کردستان شرکت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان،کارشناس امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان با بیان این خبر اعلام کرد : با برنامه ریزی اداره امور قرآنی استان تعداد 1200 نفر از علاقمندان به رشته حفظ قرآن کریم در دوره های آموزش حفظ جزء 30 قرآن کریم در سطح استان شرکت کردند.

احمد گویلی اظهار کرد : این دوره ها درطول فصول تابستان و پاییز و در ده شهرستان این استان بعد از تبلیغات و اطلاع رسانی مناسب به تناسب جمعیت با نظارت اداره امور قرآنی استان برگزار شد

وی افزود: این دوره ها به صورت 80 کلاس پانزده نفره  توسط مؤسسات و خانه های قرآن شهری و روستایی با توجه به نیاز شهرستانها و با استقبال عمومی علاقمندان به حفظ قرآن کریم انجام شد.

وی هدف از برگزاری این دوره ها را ایجاد بستر مناسب انس با کلام الله مجید از طریق آموزش حفظ قرآن کریم ، فهم و عمل به آیات و آموزه های قرآن و ترویج آموزه های انسان ساز در میان اقشار مختلف جامعه بویژه نسل جوان و نوجوانان دانستند و افزودند : محتوای آموزشی این طرح برمبنای آموزش شیوه صحیح حفظ قرآن کریم ، مرور و تثبیت حفظ قرآن کریم و همچنین آشنایی با ترجمه و مفاهیم آیات بوده است.

وی اضافه کرد : اداره امور قرآنی استان به منظور بالا بردن کیفیت آموزشی کلاسها و رفع اشکالات احتمالی در طول دوره نسبت به ارزیابی و بازدید از کلاسها به صورت مستمر اقدام کردند.


انتهای خبر/