سنندج-امام جمعه موقت سنندج روز جهانی قدس را نماد عینی برای مقابله با رژیم صهیونیستی اعلام کرد و از حضور مردم کردستان در این راهپیمایی تقدیر کرد.


به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، ماموستا سید احسن حسینی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، اظهار داشت: حضور دaaر راهپیمایی روز جهاتی قدس بسیار مهم است و مردم کردستان همواره در این صحنه ها حصور پرشوری دارند.

وی با قدردانی از حضور مردم کردستان در راهپیمایی روز جهانی قدس، عنوان کرد: امروز مردم کردستان با مشارکت بالای خود در راهپیمایی روز قدس به اسرائیل و حامیانشان نشان دادند که انزجار از آنها پایان‌ناپذیر است.

امام جمعه موقت سنندج به آیاتی از قرآن کریم که بر پیامبر عظیم الشان اسلام در مورد عهدشکنی یهودی‌ها نازل شد، اشاره کرد و اظهار داشت: خداوند در این آیات به بردباری، حلم و گذشت پیامبر(ص) اشاره کرده است.

وی عنوان کرد: قوم یهود همواره پیمان‌های خود را می‌شکستند و در خط خلاف قدم بر می‌داشتند و خداوند خطاب به پیامبرش می‌فرمود که اینها نه تنها به تو و قرآن، حتی به تورات خود هم ایمان ندارند.

ماموستا حسینی عنوان کرد: توطئه یهود علیه مسلمانان تاریخی و به زمان پیامبر باز می‌گردد و به همین دلیل یهودیان در صدر اسلام توطئه‌های زیادی علیه پیامبر اجرا کردند و اذیت و آزار زیادی را برای پیامبر داشتند.

وی افزود: امروز نیز یهودیان در مقابل اسلان و مسلمانان ایستاده اند و به عنوان دشمن مسلمانان به قتل عام و کشتار مردم مظلوم فلسطین دست می زنند.
انتهای خبر/

منبع:مهر