مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

روحیه تواضع و اخلاقمداری نیروهای انتظامی قابل تحسین است


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: روحیه تواضع و اخلاقمداری نیروهای انتظامی در استان قابل تحسین است و همه ما قدردان زحمات این عزیزان هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی صبح امروز در جریان دیدار فرمانداهی انتظامی استان کردستان اظهار کرد: ارتباط این نهاد انقلابی با نیروی انتظامی ارتباطی خوب و موثر است بگونه‌ای که در تامین امنیت مراسم و برنامه‌های فرهنگی و همچنین برگزاری مراسم معنوی اعتکاف همکاری‌ داشته‌اند و این همکاری‌ها در راستای خدمت به نظام و خدمتگذاری به مردم شکل می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی ارتباط موثری با مردم دارد که هر ارگانی توانایی برقراری این ارتباط را ندارد، افزود: میزان ارتباط  نیروانتظامی با مردم برای رفع مشکلات آنها بیانگر توانایی تلاش‌گران نیروانتظامی است و همه مردم شاهد هستند که فرماندهی انتظامی استان چه خدمات گسترده‌ای را برای مردم انجام می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: اگر ادارات فرهنگی رسالت خود را به خوبی انجام دهند قطعا مردم کارشان به نیروی انتظامی نمی‌رسد و نباید نادیده گرفت که رسالت اصلی نیرویانتظامی تامین امنیت و آرامش مردم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان آمادگی این نهاد انقلابی برای همکاری با فرماندهی انتظامی استان را اعلام کرد و بیان داشت: در حوزه آسیب‌های اجتماعی، پیشگیری از موادمخدر، مشاوره و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و دوره‌های قرآنی می‌توانیم با فرماندهی انتظامی استان همکاری داشته باشیم.

فرماندهی انتظامی استان کردستان نیز در این دیدار با تقدیر از نگاه مثبت مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان اظهار کرد: نیروی انتطامی رسالت ایجاد امنیت در جامعه را برعهده دارد تا دستگاه‌های فرهنگی نیز بتوانند در سایه امنیت به خوبی فعالیت کنند و بی‌شک فعالیت‌ ادارات فرهنگی نیز در استان نمایان است.

سردار علی آزادی افزود: معتقدم هرچقدر میزان تعاون و همکاری ادارات بیشتر باشد رسیدن به اهداف بهتر و سریعتر صورت می‌گیرد و همکاری نیروی انتظامی با تبلیغات اسلامی استان می‌تواند در تحقق اهداف فرهنگی موثر باشد.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی انتظامی برای خدمت به مردم از طریق آموزش و آگاهی‌دادن به اقشار مختلف سعی در ارتقای فعالیت‌های فرهنگی استان داشته است، افزود: در هر ارگانی نیز ممکن است متخلف وجود داشته باشد اما برخورد با تخلفات درون سازمانی امری است که به آن پرداخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی انتظامی استان 6 شماره سه رقمی را برای ارتباط هرچه بهتر مردم با نیروی انتظامی راه‌اندازی کرده‌است، افزود: دو شماره 116 و 197 به ترتیب به منظور ارتباطات با حفاظت اطلاعات و نظارت برکارکنان نیروی انتظامی در اختیار مردم قرار دارد.

فرماندهی انتظامی استان کردستان عنوان کرد: شماره‌های 110، 126، 120 و 146 نیز به ترتیب شماره تماس مردم با فوریت‌های پلیس، رسیدگی به جرائم به مواد مخدر، رسیدگی به تصادفات راهور و رسیدگی به مسائل امنیتی و نارضایتی‌های اجتماعی است.

سردار آزادی در پایان اعلام کرد: سعی براین است از ظرفیت تبلیغات اسلامی استان در پیشبرد فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی اااستفاده بیشتری ببریم.

انتهای پیام/