مریوان- نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: رمضان و قرآن دو نوری هستند که ظلمت و تاریکی را از بین می برند.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان حاج ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری طی سخنانی گفت: حماسه افتخار آفرین مردم شریف و غیور ایران اسلامی با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و با حضور پر شکوه خود، عزت و سربلندی ایران اسلامی را در عرصه بین المللی و داخلی تحکیم بخشید.

وی افزود: این شور و شعور و حضور عظیم را محضر مقام معظم رهبری و علماء و مراجع عظام، نماینده معزز ولی فقیه در استان کردستان و به جمیع مردم شریف و شهید پرور استان کردستان و بخصوص مردم شهید پرور شهرستان مریوان از صمیم قلب تبریک می‌گویم، واز خداوند متعال آرزوی توفیق و سربلندی را برایتان خواستارم. حاج ماموستا فایق رستمی در ادامه گفت: عزیزان ما در ماهها و روز هایی هستیم که روزهای مبارکی هستند.

وی با اشاره به عظمت ماه مبارک رمضان افزود: خداوند به حضرت موسی گفت: ای موسی ما به امتی که هنوز نیامده دو نور عطاء میکنیم یکی نور قرآن و دیگری نور رمضان که این دو نور ظلمت قبر و تاریکی و ظلمت روز قیامت را از بین می برد تمام کتب آسمانی در ماه مبارک رمضان نازل شده است لذا بر ماست که این ماه مبارک را جدی بگیریم.

وی با اشاره به فریضه امر به معروف و نهی از منکر حمایت همه دستگاه های فرهنگی و نظارتی را از آمران به معروف و ناهیان از منکر خواستار شد.انتهای خبر/