رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج:

رعایت حجاب از الطاف بزرگ و ارزشمند خداوند متعال به انسان است


به گزارش بخش خبر سایت تبیان کردستان، حجت‌الاسلام علی محسن منتشلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج در گفت‌و‌گو با روابط عمومی این اداره اظهار داشت: حجاب تکلیفی الهی است و همه افراد جامعه موظف به رعایت آن هستند و به همین دلیل باید نسبت به آن با حساسیت بیشتری برخورد شود.

 

وی با اشاره به اینکه رعایت این فریضه به انسان جایگاه و منزلت بهتری در سطح جامعه می بخشد، افزود: زنان جامعه ما نیز با رعایت حجاب و عفاف می توانند زمینه های رشد و ترقی را برای خود مهیا کنند.

وی بیان کرد: امروز دشمنان با ترفندهای مختلف درصدد تضعیف باورهای دینی و اسلامی ما هستند و وظیفه ما است که با هوشیاری و آگاهی کامل توطئه های شوم دشمنان را خنثی کنیم.

منتشلو با بیان اینکه دشمنان بیش از سایر افراد جامعه زنان را مورد هدف قرار داده اند، یادآور شد: هر زنی که بتواند پوشش خود را مطابق با موازین اسلامی رعایت کند و به آداب و رسوم اسلامی پایبند باشد همانند خاری است که در چشم دشمنان اسلام فرو می رود.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ اسلامی، عفت و حجاب یکی از رسالت های مبلغین دین است و کم کاری در این حوزه عذاب الهی را در پی دارد خاطرنشان کرد:انتظار می رود با برنامه ریزی مناسب زمینه توسعه و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ اسلامی در جامعه و جهان باشیم.


انتهای پیام/