مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: به منظور بررسی آسیب‌های اجتماعی مناطق حاشیه‌ای کردستان حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به این استان سفر می‌کند.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی اظهار کرد: اولویت برنامه‌های فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان در سال‌جاری با رویکرد کاهش آسیب‌های اجتماعی به ویژه در مناطق حاشیه‌ای شهرهای استان انجام می‌گیرد و این اداره‌کل تدوین برنامه‌های فرهنگی خود را در این راستا پیش خواهد برد.

وی با اشاره به اینکه به منظور پیشبرد فعالیت‌های فرهنگی با رویکرد یاد شده تبلیغات اسلامی کردستان در سال‌های گذشته تفاهم‌نامه‌های همکاری با ادارات فرهنگی استان منعقد کرد، افزود: امسال نیز کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان همکاری و تعامل دستگاه‌های فرهنگی استان را می‌طلبد تا به نتایج موثر در این راستا دست یابیم.

وی یادآور شد: حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نیز به منظور بررسی کاهش آسیب‌های اجتماعی روز شنبه 26 فروردین ماه جاری به کردستان سفر خواهند کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خاطرنشان کرد: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کردستان، دیدار با استاندار استان، دیدار با امام جمعه سنندج و دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه از دیگر برنامه‌های سفر رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در سفر به کردستان خواهد بود.

حجت‌الاسلام کرمی اضافه کرد: همچنین دیدار با یکی از خانواده‌های معظم شهدا در مناطق حاشیه شهر سنندج نیز از دیگر برنامه‌های سفر حجت‌الاسلام خاموشی به استان کردستان است.

وی در پایان بیان کرد: حجت‌الاسلام خاموشی در نشست تخصصی بررسی آسیب‌های اجتماعی کردستان با روسای ادارات تبلیغات اسلامی نیز حضور خواهند یافت و به راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی در این استان خواهند پرداخت.


انتهای خبر/