مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

دین بهترین عامل برای حل معضلات و آسیب های اجتماعی است

 

 

به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی با اشاره به اینکه امر تبلیغ با مسائل اجتماعی عجین شده است، گفت: تغییر سبک زندگی مردم منجر به ایجاد بسیاری از آسیب های اجتماعی شده است

وی عنوان کرد: در جامعه اسلامی ایران باید از عامل دین برای کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی استفاده شود و اگر از این مهم به خوبی بهره گرفته نشود نشان از بی هنری ما مسئولان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان بیان کرد: در برخی از ایام سال هم چون نوروز مراسم هایی در بخشی ازشهرهای استان توسط مردم و باحضور چشمگیر و گسترده ای از اقشار مختلف برگزار می‌شود که اجتماع این میزان جمعیت از عهده هیچ نهاد فرهنگی برنمی آید.

حجت‌الاسلام کرمی ادامه داد: دستگاه های فرهنگی نباید خود را در جامعه ناکارآمد نشان دهند و باید فعال و دقیق و با برنامه عمل کنند تا مردم جذب برنامه های فرهنگی شوند.

وی یکی از نیازهای مردم را تفریح سالم براساس آموزه های دینی خواند و بیان کرد: شیوه تبلیغ ما باید دقیق تر و صحیح تر انجام شود و زمینه برای ایجاد نشاط و شادی را هم در مردم فراهم کنیم.

وی عنوان کرد: سازمان تبلیغات به لحاظ استحکام، تجهیزات و امکاناتی که دارد می تواند به کاهش آسیب های اجتماهی کمک فراوانی کند.انتهای خبر/