حجت‌الاسلام نوری زاده معاون امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی با ماموستا فایق رستمی نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری در مریوان دیدار و گفتگو کرد

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان روز چهار شنبه ۲۴آذر ماه ۹۵ حجت‌الاسلام نوری زاده معاون پارلمانی سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در شهرستان مریوان با ماموستا فایق رستمی نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری در مریوان دیدار و گفتگو کرد.

 

در ابتدای این دیدار که آقای هوشیار معاونت اداری سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام کرمی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان و عبدی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی مریوان نیز حضور داشتند٬ ماموستا رستمی طی سخنانی ضمن خوش آمد گویی و تبریک هفته وحدت و میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفرصادق (ع) گفت: اسلام دین و حدت و برادری است  ما باید هوشیار باشیم که این وحدتی که هم اینک در کشور ما وجود دارد از بین نرود.


وی خاطرنشان کرد: الحمدالله با وجود رهبری بزرگوار انقلاب و ملتی استوار مانند مردم ایران، دشمنان نمی توانند در بین ما اختلاف ایجاد کنند. در این راستا همه ما باید هوشیار و آگاه باشیم و مواظب تبلیغات گروهها و جریان های انحرافی باشیم. تاکید همه ما بر اشتراکات باشد تا دشمن نتواند از این موضوع به نفع خود بهره ببرد. همه ما باید با وحدت و برادری زیربناهای فرهنگی و اقتصادی کشور عزیز ایران اسلامی را بسازیم و اجازه نفوذ را به دشمن ندهیم.  

 

در ادامه حجت‌الاسلام نوری زاده معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی طی سخنانی با تبریک هفته وحدت و میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق ضمن ابلاغ سلام دکتر خاموشی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی به موضوع هفته وحدت اشاره کرد و گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در راستای ترویج مبانی دینی طرح ها و برنامه های فرهنگی و دینی زیادی بویژه در حوزه سبک زندگی اسلامی که امروزه از مهمترین موضوعات در جامعه است برگزار نموده است.

وی گفت: هروقتی از قرآن فاصله بگیریم در واقع از تعالیم دینی فاصله گرفته ایم. به همین منظور تعلیم آموزه های قرآنی از سوی مراکز قرآن و خانه ها و موسسات قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی  از اولویت های کاری این  سازمان  بوده و هست.

 

وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در بحث اتحاد افزود: سازمان تبلیغات اسلامی از نهادهای تحت امر رهبری است و لازم است براساس توصیه های معظم له که همیشه برهمدلی و اتحاد و اشتراکات اهل تسنن و تشیع تاکید داشته اند عمل کنیم و شما علمای بزرگوار که سکاندار و پیشرو این عرصه در منطقه هستید باید کمک کنید تا این وحدت و برادری روز به روز گسترش یابد.

 

وی با اشاره به فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی در منطقه تصریح کرد: ما بر اساس نیاز های های فرهنگی، دینی و قرآنی برنامه ها را بومی سازی کرده ایم و از شما علما می خواهیم که بر اساس توصیه های رهبر معظم انقلاب که هوشیاری در برابر نفوذ دشمنان وجلو گیری از ایجاد تفرقه بین مسلمانان و بصیرت است عمل شود. بر طبق حکم معظم له هر کسی در هر لباسی به مقدسات اهل تسنن اهانت کند حرام است و ما وظیفه داریم با بصیرت مورد نظر رهبر انقلاب گام برداریم و راه نفوذ دشمنان را بگیرم چرا که دارای مشترکان زیادی هستیم و لازم است همه مابرای وحدت هرچه بیشتر بین مردم تلاش کنیم.*انتهای خبر*