دیواندره- سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیواندره از دیدار مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان با امام جمعه خبر داد.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام محمد ابرهیم مولازاده سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیواندره ۹ مرداد ماه ۹۶ از دیدار حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان با ماموستا معروف خالدی امام جمعه دیواندره خبر داد.

مولازاده با بیان این خبر اظهار داشت: خالدی ضمن تبریک دهه کرامت سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) از خدمات قرآنی و فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی تقدیر و تشکر کرد.
وی در ادامه علت شکل گیری گروه های تکفیری و قدرت گرفتن آنها در جامعه مسلمانان را بی توجهی مسئولین و حکام آنها ذکر کرد که نسبت به آن کوتاهی کردند و دشمنان اسلام از این موقعیت نهایت استفاده را کردند و در قدرت گرفتن آنها سهم بسزایی داشتند.

امام جمعه دیواندره در ادامه بر برنامه ریزی اصولی ادارات فرهنگی بخصوص اداره تبلیغات اسلامی در مقابله با جنگ نرم دشمنان تأکید کردند و خواستار برگزاری کارگاه های آموزشی برای جوانان و نوجوانان شدند تا نسبت به آسیب های اجتماعی که امروزه دامنگیر آنها شده آشنا شوند.
در ادامه کرمی هم ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه های مختلف دینی و فرهنگی گفت: تقویت روحانیون و ماموستاهای آیینی یکی از برنامه های اصلی تبلیغات اسلامی در مقاتبله با تهاجم دشمنان است.

وی در ادامه افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی برای ماموستایان و یادگیری شیوه های نوین در تبلیغ و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان یکی از برنامه هایی است که در آینده ای نزدیک در مرکز استان توسط اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار می‌شود وی آموزش اقشار تأثیر گذار را بهترین روش برای آگاه کردن مردم عنوان کرد که توسط ماموستایان در تریبون های نماز جمعه ابلاغ می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان استفاده از ظرفیت تریبونهای نماز جمعه برای تشریح ابعاد فاجعه انسانی که امروزه در جهان و در جامعه مسلمانان به نام دین اتفاق می افتد را لازم و ضروری دانست تا مردم از نقشه های شوم دشمنان در حوزه های مختلف آگاه شوند.
حجت‌الاسلام کرمی در پایان از ماموستا خالدی بخاطر پشتیبانی از برنامه های فرهنگی و قرآنی اداره تبلیغات اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

انتهای خبر/