مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با رئیس سازمان برنامه و بودجه استان دیدار و در خصوص اعتبارات بحث و گفتگو شد.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در این دیدار که به منظور مذاکره در خصوص اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی سال ۹۵ انجام شد، به ارائه گزارشی از فعالیتهای تبلیغات اسلامی کردستان در چند سال اخیر پرداخت و گفت: سازمان تبلیغات اسلامی یک دستگاه فراجناحی است و نسبت به امور فرهنگی و دینی خود را مقید به انجام فعالیت می داند.

وی با بیان اینکه در چند سال اخیر فضاهای فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان ۱۰ برابر نسبت به گذشته افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: نگهداری و پشتیبانی از این فضاها نیازمند اعتبارات و حمایت و پشتیبانی استانداری و سازمان برنامه و بودجه استان است.


فرهاد قره خانی رئیس اداره مالی و ذیحساب اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این دیدار به نیروی انسانی به‌عنوان سرمایه اصلی سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت و گفت: نیروهای رسمی، پیمانی و قراردادی تبلیغات اسلامی نیروهایی فعال و باتجربه هستند اما نگرانی که در این راستا وجود دارد بازنشسته شدن برخی از این نیروها به‌ویژه در شهرستانهاست که نیاز به حمایت و تدابیر لازم دارد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان نیز در این دیدار ضمن اقدامات انجام شده توسط تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد: سعی و تلاش این است که تمامی دستگاهها را راضی نگه داریم و بتوانیم مشکلات اعتباری آنها را حل کنیم.

بهرام نصرالهی زاده یادآور شد: گرچه مشکلات اعتباری همچنان وجود دارد اما افزایش اعتبارات هزینه ای چشمگیر بوده و برای افزایش بودجه و پاداش پایان خدمت کارکنان نیز تلاش هایی انجام شده و سعی و تلاش ما تخصیص صد در صدی اعتبارات هزینه ای است.

وی قول مساعد داد تا در حوزه تملک دارایی در سال جاری برای مجتمع فرهنگی نور سنندج اقدامات مطلوبی صورت گیرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اضافه کرد: در راستای ساماندهی نیروهای انسانی اداراتی که سه نیروی بازنشسته دارند به ازای هر سه نیرو می توانند یک نفر جذب کنند.

اردشیر همت پور معاون سازمان برنامه و بودجه استان نیز در این جلسه گزارشی از فعالیتهای حوزه هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای و همچنین روند انجام موافقت نامه و طرحهای موجود ارائه داد.


*انتهای خبر*