سننج- مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با جانشین فرماندهی سپاه بیت المقدس دیدار و در خصوص تعمیر خانه های عالم توسط بسیج سازندگی به ارائه مطالبی پرداختند.

 

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در دیدار با سردار فلاح جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: تعمیر خانه های عالم توسط بسیج سازندگی در استان انجام شده که جای تقدیر دارد و لازم است در سراب قامیش و روستای دوشان شهر سنندج نیز خانه های عالم تجهیز شوند.

وی همچنین خواستار اختصاص سهمیه ای برای روحانیون همراه با خانواده های آنها در اردوی راهیان نور شد و گفت: همکاری و تعامل سپاه با تبلیغات اسلامی در حوزه فعالیتهای فرهنگی و دینی می تواند تاثیرات مثبتی در جامعه داشته باشد.

وی همچنین به تشکیل شورای فرهنگی روستاها و استفاده از ظرفیت روستاها در این زمینه اشاره کرد و گفت: همچنین به منظور ارتقای فعالیتهای فرهنگی تشکیل کارگروهی در مناطق حاشیه شهر سنندج به‌ویژه ناحیه منفصل شهری نایسر لازم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان دعوت از اساتید برای آموزش مداحان و انعقاد تفاهم نامه همکاری در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و همچنین همکاری در راستای محرومیت زدایی برای ایجاد اشتغال با استفاده از ظرفیت روحانیون از جمله همکاریهایی است که تبلیغات اسلامی و سپاه بیت المقدس می توانند در سطح استان کردستان انجام دهند.انتهای خبر/