مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان دیدار کرد.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، در این دیدار که در دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، حجت‌الاسلام مختارکرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان ضمن تقدیر از همکاریهای آموزش و پرورش در راستای اجرای طرح های فرهنگی از جمله گفتمان‌های دینی تبلیغات اسلامی استان در مدارس و همچنین راه اندازی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا اظهار کرد: تعامل و همکاری بین این دو ارگان فرهنگی می تواند در راستای ارتقای فعالیتهای فرهنگی استان موثر باشد.

 

وی با اشاره به اینکه تبلیغات اسلامی کردستان ظرفیت های گسترده‌ای برای اجرای فعالیت‌های فرهنگی در استان دارد، افزود: آموزش و پرورش نیز با داشتن ظرفیت‌های خود می‌تواند هماهنگی و همکاری بیشتری با تبلیغات اسلامی داشته باشد.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان نیز در سخنانی بیان کرد: آموزش وپرورش با داشتن ۲۵ هزار پرسنل و فرهنگی و ۲۸۰ هزار دانش آموز یکی از بزرگترین نهادهای فرهنگی و تعلیم و تربیتی در استان به شمار می رود.

 

رشید قربانی اضافه کرد: راه اندازی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در شهستانهای قروه و بیجار یکی از اقدامات قابل توجه بود که با همکاری تبلیغات اسلامی کردستان در این استان انجام گرفت.

 

وی بیان کرد: این اداره کل آمادگی دارد تا مشکلات موجود در مدارسه علوم و معارف اسلامی صدرا را مرتفع کند.*انتهای خبر*