کامیاران-رئیس اداره تبلیغات اسلامی کامیاران از فعالیت های روحانی اعزامی در ماه مبارک رمضان در روستای کهریز سرکشی بعمل آورد.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، مسلم ویسی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران با اعلام این خبر گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و به منظور دیدار و سرکشی از فعالیت های روحانی اعزامی روستای کهریز حجت‌الاسلام آبیاری و با حضور حجت‌الاسلام کاوه رئیس و مسلم ویسی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و در معیت حجت‌الاسلام شیری روحانی مستقر انجام شد.

حجت‌الاسلام کاوه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران در این دیدار از حجت‌الاسلام آبیاری روحانی اعزامی ماه مبارک رمضان در روستای کهریز سرکشی و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات وی گفت: برگزاری مراسم های قرآنی و ادعیه خوانی در ماه مبارک رمضان به‌ویژه مراسم شبهای قدر باید هر چه بهتر از سال های گذشته برگزار شود و زمینه حضور مردم و مخصوصا نسل جوان در این مجالس محیا باشد.

کاوه در ادامه افزود: با توجه به قرار گرفتن در ماه پر خیر و برکت رمضان و اعزام ۲۵ نفر از مبلغین جهت انجام امور تبلیغی در این ماه در مناطق شهری و روستایی شهرستان کامیاران توسط این اداره و در راستای حمایت از این مبلغین سبد غذایی ویژه این ماه نیز توزیع شد.

 


انتهای خبر/