استاد حوزه و دانشگاه:

دشمن با استفاده از فضای مجازی و ماهواره به دنبال فروپاشی کانون خانواده است
استاد حوزه و دانشگاه گفت: دشمن با استفاده از فضای مجازی و ماهواره به دنبال فروپاشی کانون خانواده است و سعی دارد روابط بین زن ومرد را مخدوش نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت‌الاسلام علی شیروانی ظهر امروز در کارگاه آموزشی تهدیدات فضای مجازی و ماهواره برای خانواده که ویژه پرسنل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، اظهار کرد: فضای مجازی و ماهواره تهدیدی برای خانواده‌هاست و در صورتیکه از فضای مجازی به درستی استفاده نشود خطراتی برای خانواده به وجود می‌آورد.

وی یادآور شد: در حال حاضر بیش از 143 شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان با میانگین درآمد هر شبکه در ماه 95 هزار دلار، فعال است که علیه ایران برنامه اجرا می‌کنند.

وی افزود: براساس موسسه سازمان جهانی، استفاده از موبایل به عنوان یک آسیب روانی نام برده است و اگر کسی طبق آمار جهانی هر روز از موبایل استفاده کند کم کم وارد اختلالات روانی خواهد شد.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به آسیب‌های فضای مجاز و موبایل عنوان کرد: اعتیادآور بودن، بزهکاری، قاچاق، انحرافات جنسی، خودفروشی، رشوهگری، تجاوز، فرقههای انحرافی و خودکشی از این آسیب‌ها هستند.

حجت‌الاسلام شیروانی بیان کرد: خانواده کانون آرامش، مودت و محبت و کانون نظم بخشیدن به زندگی است و دین اسلام نیز تاکیدات و سفارشات زیادی در مورد خانواده دارد.

وی اضافه کرد: به دلیل اینکه همه چیز در درون خانواده آموزش داده می‌شود از این رو دشمن خانواده را مورد هدف قرار داده است بنابراین دشمنان معتقدند باید در محیط خانواده رابطه زن و مرد مخدوش شود تا فرزندان از والدین خود تبعیت نکنند.

وی اعلام کرد: بعد از دانمارک، آمریکا و مثصر ایران چهارمین کشور دنیا در افزایش آمار طلاق است و در سال‌های اخیر عمر متوسط زندگی مشترک برخی از زوجین به کمتر از شش ماه رسیده است که این ناشی از تهدیدات فضای مجاز و خانواده است.

انتهای پیام