سنندج- دبیران اجرایی طرح گفتمان‌های دینی کردستان به همت تبلیغات اسلامی کردستان تجلیل شدند.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان؛ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان در مراسم تجلیل از دبیران طرح گفتمان‌های دینی تبلیغات اسلامی کردستان که در سنندج برگزار شد اظهار کرد: باتوجه به اینکه شبهات دینی افراد جامعه به‌ویژه جوانان نیازمند پاسخگویی درست است تبلیغات اسلامی کردستان با اجرای طرح گفتمان‌های دینی در این راستا حرکت‌های موثری داشته و موفق عمل کرده است.

حجت‌الاسلام علی رستمی افزود: اجرای گفتمان‌های دینی استان کردستان به‌عنوان الگویی برای سایر استان‌های کشور و ادارات دیگر معرفی شده و در بسیاری موارد نیز تقدیرنامه‌هایی به دلیل اجرای خوب و موفق گفتمان‌ها دریافت کرده‌ایم.

وی یادآور شد: اگر اساتید و مربیان گفتمان‌های دینی بتوانند سوالات مخاطبین این طرح به‌ویژه دانش‌آموزان را به درستی پاسخ دهند دشمن نمی‌تواند میان جوانان ما نفوذ کرده و آنها را به انحرافات فکری و دینی بکشاند.

وی خاطرنشان کرد: خانواده و محیط مدرسه برگ برنده گفتمان‌ها هستند چرا که دانش‌آموزان و والدین آنها مخاطبین این طرح بوده و می‌توان با اجرای درست طرح به سوالات آنها پاسخ داد و مانع ایجاد نحله‌های انحرافی و تلاش‌های دشمن که با هدف ضربه زدن به جوانان و خانواده‌های ما فعالیت دارند شد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان همچنین با اشاره به نزدیک بودن ایام تابستان و اوقات فراغت دانش‌آموزان اضافه کرد: باید برنامه‌ریزی دستی برای این ایام صورت گیرد و از نظرات کاشناسان شهرستان‌ها در این حوزه استفاده خواهد شد.

حجت‌الاسلام رستمی بیان کرد: اگر کاشناسان ادارات تابعه نظرات و پیشنهاداتی در خصوص ابلاغ برنامه‌ها دارند می‌توانند به صورت مکتوب نظرات خود را به استان ارایه دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.

حجت‌الاسلام مسعود محمدی دبیر اجرای گفتمان‌های دینی تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این جلسه ضمن ارایه گزارشی از اجای گفتمان‌های دینی در سال گذشته اظهار کرد: لازم است برای اجرای بهتر و موثرتر گفتمان‌های دینی از اساتید مجرب و توانمند در سطح شهرستان‌ها استفاده ببریم و حتی از توانمندی اساتیدی که تاکنون در این طرح استفاده نشده بهره‌مند شویم.

در ادامه دبیران اجرایی طرح گفتمان‌های دینی ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان کردستان نیز نظرات خود را برای اجرای هر چه بهتر گفتمان‌های دینی در سال جاری اعلام کردند.

در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از دبیران اجرایی طرح گفتمان‌های دینی از سوی تبلیغات اسلامی کردستان تقدیر شد.


انتهای خبر/