استاد حوزه و دانشگاه گفت:

داعش به دنبال اسلام‌گریزی است و با بریدن سر انسان‌ها و ریختن خون اطفال درصدد بدجلوه دادن اسلام است.

 

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، آیت‌الله علم‌الهدی استاد حوزه و دانشگاه در نشست ترویج و توسعه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه با رویکرد کاهش آسیب‌های اجتماعی که در تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، اظهار کرد: داعش با بریدن سر انسان‌ها و پخش فلیم آن درصدد است که اسلام را بد جلوه دهد تا مانع مسلمان شدن جوانان اروپا باشد.

 

وی با اشاره به اینکه بی‌گناه‌کشی از کارهای داعش است، افزود: داعش بجز این کار و تجاوز به نوامیش ملت‌ها هیچ کاری نمی‌کند و نام اسلام را بد جلوه می‌دهد.

 

وی خاطرنشان کرد: خداوند متعال برای هدایت انسان‌ها و بیدارشدن آنها قرآن کریم را نازل کرده است تا بندگان خدا با اطاعت از فرامین و دستورات این کلام الهی مسیر درست را در پیش بگیرند اما دشمن حتی درصدد است تا با چاپ و توزیع کتاب‌های دروغین و تغییر آیات آن مردم را گمراه کند.

 

این استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: امروز باید بدانیم که دشمن مشترک همه ما مسلمانان جهان صهیونیست است و از روزی که ایران داعش را تضعیف کرده صهیونیست به دنبال نجات داعش است.

 


آیت‌الله علم‌الهدی اضافه کرد:خداوند در قرآن کریم عزت را به بندگان خود داده و وظیفه اسلام این است که حربه تبلیغ دین مبین اسلام را زمین نگذارد و سازمان تبلیغات اسلامی وظیفه دارد که در این راستا به خوبی عمل نماید به گونه‌ای که برای ترویج قرآن کریم آیاتی را در قالب بنر در سطح شهر نصب کند.

 

وی با بیان اینکه با تمامی مجسمه‌های میادین شهرها مخالفم، افزود: ساخت مجسمه‌های جامی، فردوسی و دیگر بزرگان نامی برای مردم ارزشی ندارد بلکه می‌توان گفتارها و کلام‌های آنها را برای راهنمایی مردم در معرض دید گذاشت.

 

وی یادآور شد: اسلام تنها به یک خانه، شهر و یک منطقه محدود نمی شود، بلکه باید بدانیم که چه کنیم تا اسلام در سطح جهان صادر شود.

 

این استاد حوزه و دانشگاه همچنین با اشاره به مبحث فمینیسم و انحرافات جنسی که در دنیا وجود دارد، گفت: قرآن کریم در سوره‌ها و آیات متعددی به حقوق زنان پرداخته و زنان مسلمان ما باید براساس قرآن کریم حقوق و حدود خود را رعایت کنند.

 

آیت‌الله علم‌الهدی یادآور شد: مسئله حجاب در طول تاریخ وجود داشته و حتی کلیساها نیز به این مهم اهمیت می‌دادند بنابراین نباید نسبت به این مسئله بی‌تفاوت باشیم.

 

وی در پایان اضافه کرد: همه ما باید شاگرد قرآن کریم باشیم و تا زمانیکه ما را هدایت می‌کند بدانیم که رای و نظر تنها از سوی قرآن کریم است و کتاب‎هایی را که به وسیله دشمن دستخوش انحراف و تحریف می‌شوند را ملاک هدایت قرار ندهیم.*انتهای خبر*