مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت:

خدمت در تبلیغات اسلامی خدمت به دین و قرآن است و عبادت محسوب می‌شود.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی در جمع نیروهای شرکتی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان اظهار کرد: همه ما افتخار می‌کنیم که در نهادی زیر نظر مقام معظم رهبری و یک نهاد دینی پاک و پاکیزه خدمت می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه خدمت کردن در این نهاد عبادت محسوب می‌شود، افزود: همه نیروهای این اداره با هم برابر هستند و هیچ تفاوتی بین نیروهای اداره وجود ندارد.

وی بیان کرد: لازمه اصلی پیشرفت و ارتقای کیفی و بهره وری در اداره آموزش است و باید نیروهای شرکتی آموزش‌های لازم را برای فعالیت بهتر ببینند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: با توجه به اینکه نیروهای رسمی و کارکنان استخدامی اداره کل نیز در طول سال دوره های آموزشی لازم را می بینند نیاز است که این دوره ها برای نیروهای شرکتی نیز برگزار شود.

حجت‌الاسلام کرمی اضافه کرد: لازم است حرمت همه کارکنان به‌ویژه نیروهای خدماتی در محیط اداری حفظ شود چرا که همه دارای شخصیتهای حقیقی و حقوقی هستند.

فرهاد قره خانی ذیحساب اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این نشست اظهار کرد: سعی براین است تا از راههای قانونی و تا جایی که مقدور باشد مسائل مالی و بحث اضافه کار نیروهای شرکتی را در نظر بگیریم و مشکلات این همکاران را برطرف کنیم.

در این نشست که با حضور نیروهای شرکتی ادارات تابعه و اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، نیروهای شرکتی مشکلات خود را در حوزه کاری و حقوق های دریافتی اعلام کردند.


*انتهای خبر*