حجت الاسلام کرمی،

حمایت از فلسطین برگرفته از دین است

 

به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی با اشاره به اینکه دفاع از مظلوم و ایستادگی در مقابل ظالم و ستمگر از عمده وظایف انبیاء الهی بوده است، افزود: نمی‌توان در میان پیامبران الهی موردی را پیدا کرد که یکی از ماموریت‌هایش مبارزه با استکبار و‌کفر نبوده باشد.

 

وی گفت: این ماموریت بزرگ الهی از خلقت آدم تاکنون همچنان ادامه دارد و همواره مستضعفین و ظالمان در مقابل همدیگر قرار داشته‌اند و هرگز این جبهه از بین نخواهد رفت.

 

وی عنوان کرد: ما از مکتب اسلام و رسول گرامیش یاد گرفته‌ایم که دین از سیاست جدا نیست و حکومت اسلامی باید بر این اساس حرکت کند و نسبت به مسائل اجتماعی و غیره حساس باشد.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خاطر نشان کرد: در جامعه امروزی ما هم‌اکنون استکبار و مظلومین عالم در مقابل هم ایستاده‌اند و در جای جای نقاط عالم این مهم رخ می‌دهد و بارزترین مقاومت و مبارزه در فلسطین اشغالی و در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی است.

 

حجت‌الاسلام کرمی عنوان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی یکی از مصادیق بارز کفر در مقابل اسلام است و البته انتظار هم همین است، چرا که یهود همیشه سرسخت‌ترین دشمنان مسلمین بوده‌اند و خواهند بود و همه مسلمانان و پیروان محمد(ص) وظیفه دارند برای نابودی آن تلاش کنند.

 

وی گفت: گرچه متاسفانه بعضی از کشورهای وا رفته مسلمان به دلیل بی‌کفایتی و دنیاپرستی نه تنها از ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین حمایت نمی‌کنند بلکه رسما از رژیم کودک کش اسراییل دفاع هم می‌کنند اما هستند ملت‌ها و انسان‌های آزاده‌ای که به تاسی از نبی مکرم اسلام از زنان و کودکان فلسطین اشغالی دفاع می‌کنند.

 

وی اضافه کرد: انسان بسیار متاثر می‌شود از کسانی‌که به ظاهر خود را مسلمان می‌نامند و نه تنها از حق دفاع نمی‌کنند بلکه برای ظالمین دست هم می‌زنند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: ما مسلمانیم و بر اساس آموزه‌های دینی و‌توصیه دین مبین اسلام موظف هستیم که از ملت مظلوم فلسطین دفاع کنیم.انتهای خبر/