مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

حمایت از اقشار تاثیرگذار از اولویت‌های تبلیغات اسلامی کردستان است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: حمایت از اقشار تاثیرگذار از اولویت‌های این اداره‌کل است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی صبح امروز در جلسه ورای مدیران تبلیغات اسلامی کردستان اظهار کرد: تبلیغات اسلامی کردستان براساس رسالت و وظیفه ذاتی خود برنامه‌های فرهنگی، قرآنی و دینی گسترده‌ای در سطح استان انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه علیرغم کمبود بودجه و اعتبارات لازم، شهرستان‌ها اقدامات و فعالیت‌های چشمگیری در سطح استان انجام دادند، افزود: اقداماتی که در سطح شهرستان‌های استان توسط روسا و مجموعه کارکنان ادارات تابعه انجام گرفته ستودنی و قابل تحسین است.

وی همچنین از اقدامات تبلیغات اسلامی ادارات تابعه در راستای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تقدیر کرد و یادآور شد: همه ما وظیفه داریم در راستای ترویج دستاوردهای انقلاب اسلامی بکوشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان اعلام کرد: گرچه کسی از مسوولان استانی و یا کشوری نیازی به گزارش فعالیت‌های ما ندارند و مطالبه‌ای هم در این زمینه وجود ندارد اما باید همه ما بنا بر وظیفه و مسوولیتی که داریم برنامه‌های خود را در سطح استان انجام دهیم.

حجت‌الاسلام کرمی همچنین وجود مبشرین فرهنگی و اقشار تاثیرگذار را ظرفیت مطلوبی برای پیشبرد اهداف فرهنگی و دینی در استان خواند و افزود: یکی از اولویت‌های ما در استان حمایت از اقشار تاثیرگذار است.

وی اضافه کرد: اصحاب رسانه یکی از اقشار تاثیرگذار جامعه هستند و باید با برقراری ارتباط با این افراد زمینه اطلاع‌رسانی بهتر فعالیت‌های فرهنگی و دینی را فراهم کرد.

وی روسای ادارات را پیشقراولان خط مقدم در برنامه‌های فرهنگی خواند و گفت: باتوجه به بیانیه گام دوم انقلاب باید با استفاده از ظرفیت‌های موجود از جمله رسانه زمینه ترویج فعالیت‌ها و تحقق اهداف را فراهم نماییم.

در این جلسه که با حضور معاونین اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان و روسای ادارات تابعه برگزار شد، پیشنهاداتی برای سال جدید مطرح شد.

انتهای پیام/