سنندج- کارکنان اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان همگام سایر مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان در راهپیمایی 13 آبان حضور یافتند و خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، ر اهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، تبعید حضرت امام‌خمینی‌(ره) به ترکیه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان، دانشجویان و دانش آموزان در شهرهای مختلف کردستان برگزار شد.

شرکت کنندگان در راهپیمایی علاوه بر سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و حمل پارچه نوشته‌ها و پلاکاردهایی با مضامین ضداستکباری، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز داشتند.

مردم شهرها و بخش‌های مختلف استان کردستان متحد و یکپارچه با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل بار دیگر نفرت خود را از استکبار به نمایش گذاشتند و بر پایبندی به آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی تاکید کردند.

دانش آموزان کردستانی نیز همگام با سایر اقشار مردم،  بار دیگر با حضور پرشور و انقلابی خود در راهپیمایی ۱۳ آبان لرزه بر هیمنه پوشالی استکبار جهانی انداختند و به دشمنان این مرز و بوم نشان دادند همچنان حامی نظام اسلامی و رهبری هستند.

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در سنندج با حضور گسترده مسئولان، اقشار مختلف مردم، دانش آموزان و دانشجویان از میدان آزادی این شهر به سمت میدان انقلاب برگزار شد.انتهای پیام/