سنندج- حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در مراسم روز ارتش که در سنندج برگزار شد، حضور یافت.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در مراسم سان و رژه نیروهای مسلح در سنندج، ضمن تبریک روز ارتش اظهار کرد: امام راحل ارتش را به نگاه نافذ خود به اینجا رساند که امروز رهبری این ارتش را به‌عنوان دخیره‌ای ارزشمند برای نظام نام می برند.

نماینده ولی فقیه در کردستان خاطرنشان کرد: پیشرفت‌ها و افتخارات امروز کشور مدیون راهنمایی‌ها و فرماندهی عالی رهبری است که ارتش را به جایی رسانده که خود ایشان در مورد این نیروی ارزشی می‌فرمایند «ارتش در جایگاهی است که هر آنچه از آن توقع می‌رود انجام می‌دهد و ایثارگری می‌کند».

وی با بیان اینکه امروز ارتش جمهوری اسلامی با بهره‌گیری از نیروی ایمان و توان نظامی و تجهیزاتی در عرصه‌های مختلف به بهترین شکل ورود و نقش‌آفرینی می‌کند، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف در جایگاه عالی است.

به گفته حسینی شاهرودی، ارتش هم برای معنوی و ایمانی روحیه سرشار از توان و هم از نظر تجهیزات و توان آموزشی در سطح بسیار بالایی دارد.

وی با بیان اینکه این سنت الهی است که حق را بر باطل می‌کوبد و باطل را از بین می‌برد، خاطرنشان کرد: اگر امروز دشمنان اسلام جولانی می‌دهند و ادعایی دارند خداوند می‌فرمایند « ما آنهایی را که در این صحنه ایثارگری کردند چنان بر دشمنانشان قوی می‌کنیم که کسی را یارای مقابله با آنان نباشد»

نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: خدا را شاکر هستیم که نیروهای مسلح و بسیج ارزشمند که از بدنه مردم تشکیل شده است امروز به سطحی از اقتدار و عظمت رسیده‌اند که موجب خوف و ترس دشمنان خدا و دشمنان مسلمانان شده و لرزه بر اندام دشمنان انداخته‌اند.انتهای خبر/