حجت‌الاسلام احد آزادیخواه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس  شورای اسلامی در جمع پرسنل تبلیغات اسلامی کردستان حضور یافت.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان؛ حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در این دیدار ضمن خیرمقدم به حاج آقای آزادیخواه، حضور ایشان به‌عنوان سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در این اداره کل را مایه افتخار و دلگرمی برای مجموعه کارکنان این اداره کل بیان کرد و گفت: سعی براین است که بتوانیم با ایجاد تعامل در راستای ارتقای سطح فرهنگی استان تلاش کنیم و خدمتی به مردم استان فرهنگی کردستان کرده باشیم.

 

وی وجود فضای دوستانه و صمیمی بین کارکنان تبلیغات اسلامی را عامل موثری در پیشبرد اهداف دانست و گفت: همکاران این مجموعه در استان کردستان اهل کار و متدین هستند و رسالت خود را به نحو مطلوب انجام می دهند.

 

حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نیز در این دیدار بیان کرد: فضای تعاملی امروزه در کار اجرایی امری موثر است و می تواند به آینده کاری ما کمک کند.

 

وی بیان کرد: باید کمک کنید تا روز به روز شاهد روند رو به رشد فعالیتهای فرهنگی باشیم چرا که تبلیغات اسلامی برند دین است و باید مطالعات تخصصی در این حوزه بیشتر شود.

 

وی با اشاره به اینکه اگر کارهای فرهنگی به صورت تخصصی پیش بروند ماندگارتر خواهند شد، افزود: مطالبه ناگفته مردم کردستان این است که از مزایای تبلیغات اسلامی بهره ببرندا و نباید فقط به تعدادی از مخاطبان سازمان اکتفا کرد بلکه باید در میان همه آحاد جامعه نفوذ کرد.