مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان

حجاب امنیت اخلاقی جامعه را فراهم می کند
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: حجاب امنیت اخلاقی جامعه را فراهم می کند و همه موظف به پاسداری از این مهم هستیم.

 به گزارش بخش خبر وبسایت کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی در کمیته تخصصی عفاف و حجاب که با حضور دستگاههای فرهنگی استان در سالن کوثر تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، اظهار کرد: حجاب و عفاف از ضروریات دین و از مسلمات اجتناب ناپذیر دین و اسلام است و عدم رعایت حجاب از منکرات و خلاف اسلام به شمار می‌رود. وی با اشاره به اینکه هر مسلمانی باید حجاب را بپذیرد و به آن اعتقاد داشته باشد، افزود: ما باید مانند همه ارزش‌های دیگر اسلامی حجاب را نیز تبلیغ کنیم و خوش‌بینانه با این قضیه برخورد کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حجاب امنیت اخلاقی را در جامعه فراهم می‌کند و همه ما موظف به پاسداری از امنیت اخلاقی در جامعه خود هستیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: امروزه متاسفانه حجاب به پدیده‌ای سیاسی و دستمایه‌ای برای اعتراض معاندین و دشمنان ما تبدیل شده و کسانیکه با حجاب مخالفت می‌کنند براساس عقیده نیست بلکه از بُعد سیاسی است که برای بیان مطالبات خود از این ابزار بهره می‌برند.

حجت‌الاسلام کرمی عنوان کرد: راه‌انداختن چهارشنبه سفید توسط برخی افراد سودجو و فرصت‌طلب بیانگر این ادعاست که مخالفان حجاب سیاسی به این مسئله نگاه می‌کنند.
وی افزود: نباید اجازه داد که حجاب مورد سوء‌استفاده قرار گیرد چرا که دشمن حتی در فضای مجازی نیز به دنبال تبلیغ بی‌حجابی و بدحجابی است.

 وی استفاده از واژه‌ای چون «مقابله» برای برخورد با بدحجابی و بی‌حجابی را نادرست دانست و گفت: بجای اینکه به فکر مقابله باشیم باید حجاب و عفاف را در جامعه ترویج دهیم و مردم نیز باید یاد بگیرند که از خوبی‌ها دفاع کنند.
در این جلسه که با حضور نمایندگان ادارات مختلف برگزار شد، نماینده هر کدام از ادارات نظرات و برنامه‌های خود را در خصوص 21 تیر ماه روز ملی حجاب و عفاف اعلام کردند.انتهای خبر/