سروآباد- ذبیحی گفت: باید با ایجاد فضای شادو نشاط آور در چارچوب قوانین نظام، شرایط جذب جوانان را به سمت و سوی فضای سالم مهیا کرد چراکه جوانان نیازمند فضای سالم و نشاط آور هستند.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، برزان ذبیحی کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرواباد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شده بود تصریح کرد: با توجه به شرایط امروزی جامعه، باید از تمام جوانب خواسته ها و تمایلات جوانان را بررسی کنیم تا بتوانیم برای آنها برنامه ریزی نماییم.

 

وی افزود: باید فرهنگ سازی شود که خانواده وتشکیل آن جایگاه افزونتری داشته باشد وابراز امیدواری کرد: با همفکری و ارائه نقطه نظرات از طریق جوانان برنامه ریزی مناسبی صورت پذیرد.
کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرواباد گفت: باید با ایجاد فضای شادو نشاط آور درچارچوب قوانین نظام،شرایط جذب جوانان را به سمت و سوی فضای سالم مهیا کردچراکه جوانان نیازمند فضای سالم ونشاط آورهستند.

وی ضمن اشاره به زمینه ایجاد اشتغال پایدار به منظور تحکیم خانواده و تسهیل در امر ازدواج در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی وترویج سبک زندگی اسلامی مدنظر مقام معظم رهبری تصریح کرد: علت عدم گرایش جوانان بایستی از طریق متخصصین این موضوع آسیب شناسی گردد.

ذبیحی در خصوص تنوع گرایی جوانان،لزوم آموزش و آگاهی به جوانان در خصوص انتخاب همسر،مهارتهای اقتصادی در راستای تعالی خانواده و تعالیم قرآنی نیز سخنانی را ایراد کرد.انتهای خبر/