رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت:

ازضرورت‌های امروز جامعه، ترویج فرهنگ قرآنی است.


حجت‌الاسلام علی محسن منتشلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج در گفتگو با بخش خبر تبیان کردستان بیان کرد: تقویت ایمان و اعتقاد به قرآن کریم، تمسک به تعالیم آن و تحقق فرهنگ قرآنی  در نظام مدیریت و ترویج آیات و مفاهیم قرآن از ضروریات امروز جامعه است و عمل به قرآن در کنار اهل بیت(ع) و تمسک به امامان بزرگوار، محور اساسی در رسیدن انسان‌ها به سعادتمندی و کمال است.

وی در ادامه افزود: امور مرتبط با قرآن کریم باید جدی گرفته شود و مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید با وحدت رویه، همدلی و جدیت برنامه‌های قرآنی را به عرصه عمل برسانند.

وی در ادامه بیان کرد: تشکل های فعال قرآنی در قالب ۱۴ مؤسسه قرآنی، ۹۰ خانه قرآن شهری و هشت خانه قرآن روستایی زیر نظر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فعالیت دارد و محافل قرآنی که در سطح مساجد، هیئات مذهبی و مؤسسات و خانه‌های قرآن شهری و روستایی قرآنی برگزار می‌شود، با حضور اعضای تشکل های یاد شده و قاریان قرآنی انجام می‌گیرد.

وی در پایان استقبال مردم از این محافل قرآنی را ستودنی عنوان کرد و افزود: محافل قرآنی فضای معنوی و فرصت مناسبی برای بهره بردن عموم مردم از مفاهیم و خواندن کلام الهی است و باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم و زمینه جذب بیش از پیش جوانان و نوجوانان نیز برای حضور در این محافل قرآنی فراهم شود.

*انتهای خبر*