اداره کل-علی دارابی مدیرکل دفتر برنامه ریزی سازمان تبلیغات اسلامی با ارسال لوح تقدیری از حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان تقدیر کرد.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، متن لوح تقدیر بدین شرح است:

تبلور اندیشه های والای اسلامی و فرهنگ انسان ساز تشیع با نوآوری در آموزش های تخصصی دینی، افق های روشنی را برای آینده جامعه اسلامی از یک سو و تشنگان معارف اسلامی از سوی دیگر مهیا می سازد و نشر مفاهیم و آموزه های الهی نگاهی نو و روشن فراروی مخاطبان برای سعادت ایجاد می نماید.

بدینسان آموزش در این مفهوم نه تنها یادگیری است بلکه بکارگیری و تغییرات بنیادی در سبک زندگی دینی است که با مداومت و استمرار حاصل می‌گردد، بر همین اساس آموزش های تخصصی برکات ممتازی را به لحاظ بینش و دانش برای آحاد جامعه در پی خواهد داشت.

تلاش و کوشش برنامه ریزی و مجریان آموزش های تخصصی دینی که ترسیم افق های پرنور در جامعه اسلامی را نوید می دهد در سطوح مختلف قابل تقدیر است لذا از اهتمام شما در گسترش فعالیتهای آموزشی قدردانی نموده و به رسم سپاس این لوح اهداء می‌گردد.

گفتنی است؛ لوح تقدیر آقای دارابی از سوی حجت الاسلام موسوی فراز نماینده ایشان به مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان اهدا شد.انتهای خبر/