رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج:

تربیت درست فرزندان ضامن بقای کانون خانواده و در نهایت سلامتی جامعه است.

 

 

 

به گزارش بخش خبر وبسایت کردستان، حجت‌الاسلام علی محسن منتشلو با بیان این مطلب اظهار کرد:والدین گرامی با اهمیت به حضور بیش‌تر و موثر در خانواده با اهمیت دادن به روح و الزامات روانی فرزندانشان می‌توانند به کارکردهای صحیح تربیتی خانواده جامه عمل بپوشانند.

 

وی بیان کرد: فراموش نکنیم که فرزندان و افراد خانواده ما بیش از نیازهای جسمانی به آرامش روانی و درک متقابل نیازمندند و ارتباط مناسب و مشفقانه پدر در منزل با همسر و فرزندان ضامن بقا و سلامتی کانون گرم خانواده است.

 

وی یادآور شد: پس از انقلاب اسلامی و حرکت همگانی مردم برای تغییر بنیادین ارزش‌های نظام، دشمنان همواره از طریق برنامه‌های مختلف سعی در اختلال در نظام برنامه‌های کشورمان و همچنین فروپاشی بنیان خانواده ها داشته‌اند.

 

وی اضافه کرد: بدین ترتیب دشمن زخم خورده از شکست در حوزه‌های نظامی به فکر راه‌های پنهانی‌تر و البته کشنده‌تری برای نابودسازی نظام افتاد. در این دوره استحاله از درون و تهی‌سازی معانی ارزشی جامعه مهم‌ترین هدف دشمن قرار گرفت. دشمنان تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی را مطرح کردند و در صدد حمله به جوانان ما برآمدند.

 

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج خواستار توجه والدین به فرزندان در زمینه تربیت درست آنها شد و گفت: معیار و ملاک اصلی تعلیم و تربیت فرزندان مبانی اسلامی و دینی است و نباید به این مهم بی توجه بود.انتهای خبر/