سنندج- کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان از تدوین و چاپ ده هزار نسخه بروشور باعنوان انتخابات میزان رای ملت در استان کردستان خبر داد.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، آرمان داوودی با بیان این مطلب اظهار کرد: ده هزار نسخه برشور ویژه انتخابات با عنوان انتخابات میزان رأی ملت در این استان منتشر شد.

وی افزود: این بروشور به همت کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان و با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان منتشر شده است.

وی یادآور شد: این بروشور در کل استان به‌ویژه در ادارات و مراکز دولتی دانشگاه‌ها مدارس و در سطح عمومی توزیع شده است.

کارشناس رسانه تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به اینکه در خرداد ماه سالجاری انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری را در پیش داریم، خاطرنشان کرد: این بروشور با هدف آشنایی عموم و به‌ویژه نسل جوان با انتخابات و تشویق آنها به حضور گسترده و پرشور در این عرصه تدوین شده است.


داوودی بیان کرد: پیشینیه انتخابات عوامل تاثیر گذار در انتخابات کارکردهای مهم انتخابات اهمیت انتخابات از منظر قانون اساسی انتخابات ریاست جمهوری قوانین و ویژگیها و اصل مهم شورا در قانون اساسی قانون تشکیل شوراها وظایف و اختیارات شورای اسلامی روستا و کیفیت انتخابات از جمله موارد منتشر شده در این بروشور است.

انتهای خبر/